| andreeaalexandra16 a întrebat:

Mâine merg în excursie cu ai mei și find vreme calda nu am idee ce sa mănânc nu ca as fi eu mancacioasa dar chiar nu știu ce idei îmi puteți da sau recomanda?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Niste sandwichuri cu rosii, castraveti, salata si salam/muschi/carne iar daca te duci la restaurant comanda-ti o ciorba sau o salata.
Si sa nu uiti sa te hidratezi, bea apa foarte des.
Distractie placuta

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Iei o bucata de telemea de oaie, rosii, castraveti, ardei, toate spalate bine, si acololo le faceti salata, iar branza o amestecati in salata.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Sandwich-uri, fructe, cornuri, biscuiți, dulciuri etc. Eventual mai faci o pauză de înghețată. Mai important este să te hidratezi pe căldura asta și să fii îmbrăcată corespunzător.