| claudiusound a întrebat:

Manuale de vanzare: geografie clasa a 12-a (ed. CD PRESS), geografie clasa a 11-a (ed.CORINT), limba si literatura romana clasa a 11-a (ed. ART), istorie clasa a 12-a (ed. ECONOMICA PREUNIVERSITARIA), franceza Panorama 4 ( ed.CLE international), engleza Upstream intermediate b2 (VERDE), engleza Upstream Upper Intermediate B2+(Albastra), engleza Going for GOLD intermediate.

Răspuns Câştigător
| Adelyna09 a răspuns:

Buna...cu cat vinzi manualu de geografie cls XII? si d unde esti?

| claudiusound explică (pentru Adelyna09):

L-am vandut dejatongue

2 răspunsuri:
| levrone a răspuns:

Salut! m-ar interesa manualul de istorie clasa XII ed. economica daca-l mai ai