| ChristinaO a întrebat:

Memoria calculatorului meu e plina.pana peste cap, si trebuie sa-mi mai sterg ceva din C. daca dau un disk clean-up ce se intampla? stiam ca sterge fisiere vechi sau nefolositoare, dar ma intrebam daca exista posibilitatea sa stearga ceva important!? multumesc

1 răspuns:
| purplestar14 a răspuns:

Poi disk clean up. dupa parerea mea cred ca sterge tot ce ai pe disk.[absolut tot]. dar de ce nu stergi ce nu mai folosesti uh sg.este mult mai sigur asa.winking