| LolyKissYou a întrebat:

Daca vreau sa downloadez un film, downloadarea se opreste si-mi spune ca "local Disk(Chappy" e plin si sa sterg ce nu folosesc din el. majoritatea programelor de acolo nu pot fi sterse. Cum pot sa le mut cu totul in "local Disk (Dhappy " de exemplu? sau unde trebuie sa intru sa imi stearga singur programele nefolositoare din "C"? va rog sa ma ajutati big grin ca nu prea ma am cu calculatoarele laughing sau cum sa salvez filmele in "D"? sau ziceti-mi ceva sa fac sa pot descarca un film odata laughing FUNDA primului raspuns folositor happy

1 răspuns:
| RADU266 a răspuns:

Pai daca zice ca nu poti sa-l stergi poate ca il folosesti in acel moment un film din C sau unele au virusi si nu lepoti folosi activeaza antivirusul sau un restart ar fi bun.