| TomyBrave2019 a întrebat:

Merită Netflix? Cum se procedează? Cum poți să intri de pe televizor? Sunt orice tipuri de filme?

Răspuns Câştigător
| Esla a răspuns:

Niciodata nu prea am inteles Netflix laughing

Da sunt cam toate genurile daca asta intrebi. Nu am eu personal, dar are un prieten si m-am mai uitat si eu pe el.
Dupa parerea mea nu prea merita. Sunt multe filme proaste pe acolo. Filmele bune, bunicele, apar acolo dupa 10 ani. Cam tot ce e acolo, poti viziona deja gratis, chiar si daca mai sunt de la Netflix.
Pare sa merite doar putin pentru seriale. Mai sunt si seriale
bune pe acolo, ce nu le poti viziona si in alta parte. Totusi, nu e mare lucru, asta din punctul meu de vedere.
Aici te mai poti informa:
https://help.netflix.com/ro/node/33222
https://help.netflix.com/ro

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vine deja instalat, tu intri in aplicatie, scrii user-password and enter, filme mai putin, seriale sunt mai multe

| TomyBrave2019 explică (pentru RAY):

Cum vine instalat? Pe TV? Unde se intra?

| RAY a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Omule il gasesti la aplicati