| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Merita posturile TV Digi 4k si Euro Sport 4k banii la RCS RDS?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ti-ai luat TV cu 4K, atunci doar aceste programe poti receptiona in 4K.
Restul televizoarelor sunt cu definitie mai mica si mai ieftine, la fel si programele.

| Evaluator a răspuns (pentru Bula):

Te poti uita pe Youtube, Netflix, amazon prime, HBO etc. in 4k

| Bula a răspuns (pentru Evaluator):

Am vb despre TV din Ro.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru mine, nu. Dacă ești fan al sportului, da.

| JicaContra a răspuns:

Astea sunt singurele canale 4k din tara asta, deci, daca, chiar esti fan 4k atunci merita

| readytofly a răspuns:

Daca esti pasionat de documentare/evenimente sportive, da. Eu am aceasta optiune si sunt multumit