| Aishaa a întrebat:

Merita sa citesc Elevul Dima dintr-a saptea? Despre ce e vorba? o colega mi-a spus ca finalul nu e foarte fericit, ca cei doi au incercat sa se sinucida si nu mai stiu cum. Sunt curioasa, ce se intampla la sfarsit? Dar in tot romanul?

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

Da! Cu cea mai mare incredere iti zic sa citesti. La sfarsit dupa ce se omoara (cica), Dima se trezeste pe patul de spital, dar Lotte nu era langa el si a zis ca a murit. Dar dupa 15 ani parca (nu mai stiu exact ) a vazut-o pe Lotte ca s-a recasatorit si ca avea si un copil.
Sper sa-ti place este foarte faina cartea
:* Suuccees la citit laughing