| D3adM3n a întrebat:

Merita sa imi iau o tableta Samsung galaxy tab 3 adica eu o vreau mai mult pentru GPS, dar nu stiu are hartile Romaniei sau chiar a Europei in ea sau GPS-ul merge doar conectat la internet sau prin harti?

Răspuns Câştigător
| Florea_Mihai_1997_pGSa a răspuns:

Harta merge iti garantez dar trebui sa descarci hartile de pe net mai intai
Dar gps nu preA e chiar punctual (te mai arata uneori si pe camplaughing fundita.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://bit.ly/1nWoVOb
Uita-te la ce iti place
De meritat se merita, si cred ca are hartile Romaniei. Dupa cum scrie aici are GPS prin satelit
http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2421847,00.asp

| D3adM3n explică (pentru CM7YRE):

Daca merge cu harta cred ca am sa o cumpar. Dar nu sti cum functioneaza GPS cu harta romaniei de exemplu... se comporta bine?

| Florea_Mihai_1997_pGSa a răspuns (pentru D3adM3n):

Harta merge iti garantez dar trebui sa descarci hartile de pe net mai intai
Dar gps nu preA e chiar punctual (te mai arata uneori si pe camplaughing fundita.

| Florea_Mihai_1997_pGSa a răspuns:

Gps merge foarte prost daca nu esti conectat la internet (are precizie de cca 500 m) si hartile le descarci tu.
Daca vrei doar pentru gps nu o cumpara, cumpara un gps.

| D3adM3n explică (pentru Florea_Mihai_1997_pGSa):

Nu o vreau doar pentru GPS dar vreau sa mearga bine si GPS-ul fara conexiune la internet...