| ~AleXa~ a întrebat:

Merita sa imi iau role fiind incepatoare si am 13 ani? happy Dau fundita...

9 răspunsuri:
| Ionut_5706 a răspuns:

De ce nu? Este pasiunea ta! indeplinesteti-o, dar ai grija sa porti echipament de protectie pentru inceput.

| RфZaημtzα a răspuns:

Da meritabig grin, eu am si ador sa ma plimb cu rolele:X

| sweetgirl_3109 a răspuns:

Sigur ca merita, eu am doar 11 ani jy m`a plimb cu rolele de la varsta de 8 ani

Răspuns utilizator avertizat
| Audrey. a răspuns:

Mai, merita.Esti incepatoare, dar poti deveni experta. Si la 13 ani e bine, de ce nu? Nu exista varsta pentru role! Trebuie sa tii cont de faptul ca in prima faza ranile nu vor lipsi de pe corp, dar merita, e amuzant, mai ales dupa ce inveti, cand ii vezi pe ceilalti cazand...pana atunci...plimba-te prin fata blocului/casei si invata-te sa iti tii echilibrul.
Concluzie:merita, merita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. poti sa iti iei role dar trebuie sa stii sa te inveti daca nu stii.

| YusukeUrameshi a răspuns:

Nu merita daca cazi te rupi mai bine te antrenezi si dupa aia ok

| fly_3722 a răspuns:

pai daca iti place sa te plimbi cu rolele poti sa-ti iei. in plus nu neam inascut invatati!

| Anee [;x] a răspuns:

Da, normal. chiar daca iti iei peste 2 ani tot incepatoare esti pentru ca nu ai role si nu exersezi asa ca tot aia e...Eu mi-as lua.