| bogdan1004 a întrebat:

Merita sa ma fac in viitor Jandarm? Ce implica acest serviciu? Ce pericole sunt? Dati-mi raspunsuri repede dau vot + funda va rog raspundeti

1 răspuns:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna...in ziua de azi numai se merita sa te faci jandarm deoarece au inceput s-a cam scoata din ei si salariul nu o sa mai fie asa de mare...ca sa ajungi acolo trebuie sa stapanesti bine romana si limbiile straine si ce se mai face acolo +sportul.trebuie sa fii foarte bun la sport si ff curajos.nu vad in asa mare parte pericole. faci scoala de 2 ani cam asa iar apoi te baga prin oras sa pazesti cu alti jandarmi sau politisti.acum depinde de tine!