| SexyBunny a întrebat:

Metode de copiat la teze? ca dam teza la romana. straight face si va rog fara raspunsuri gen: cel mai bine e sa inveti etc. funda big grin

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Nu poti copia daca sta profesoara/profesorul in clasa

pa, pa

| Bylok a răspuns:

La romana nu am copiat niciodata la teza,dar la mate da devil chiar azi am dat teza :d am avut o foaie cu toate formulele si figurile geometrice pusa in ghiozdan, el era pus in banca, iar fituica era chiar la fermuar acoperita bine ca sa nu se vada.Am copiat fara nicio grija laughing nu a observat nimeniwinking Iarna cand aveam haina groasa aveam un buzunar mare si bagam acolo fituicile(in partea colegei de banca). Depinde si de posibilitatile pe care le aiwinking

Mult noroc la copiat! :d

| Anet a răspuns:

Iti poti face fituici evantai pe care sa scrii foarte mic, sau intre foile cu care te lasa sa scrii pe ele la teza iti mai bagi o fituica si copiezi cu ea pe banca, ca o sa banuiasca profii ca e ciorna. Poti copia de asemenea de pe telefon daca iti dau profesorii de invatat in format digital sau daca ai un tel cu camera buna si ecran maricel cat de cat care sa iti permita un zoom poti sa faci poze la caiet si gasesti super repede tot ce ai nevoie.Bafta la copiatkiss

| Crisis a răspuns:

Cel mai simplu e sa scrii pe banca tot ce trebuie' sa tii minte, eu asa fac mereu si n-a observat niciun profesor [sau cel putin nu mi-a facut observatie].
Poti sa-ti faci copiute si sa le pui sub foaia pe care dai teza [asa am facut la geografie semestrul trecut si nici ala nu s-a prins].
Daca ai penar d-ala cu orar scoate orarul si pune copiute in locul lui. Alta varianta ar fi sa scrii pe pereti daca stai intr-o banca de la perete laughing. Sau pe scaun, pe podea [n-am incercat niciodata, dar am vazut la colegi].
Sau vechea varianta cu caietu' in banca, daca nu merge niciuna.
Ultima varianta: invata.

| annk_6204 a răspuns:

Poate ca cel mai bine are fi sa inveti=))Dar totusi.
Unde chiar nu stii.ai putea face niste foite pe care le pui in penar...mai ales daca este asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres pentru ca nu se prea observa.
Sau eu am facuut:">niste foi mari.pe care am scris subiecte. Apoi m`am uitat prin jurul meu ca sa pot sa "prind" momentul si sa scot foaia pe masa.Iar astia credeau ca e ciorna.
Sau poti sa pui niste foi sub fundul tau.adica pe scaun.
Sau.sa te ceri la baie zicand ca ai o problema f urgenta.[mai ales daca esti fata:">:>...sper sa intelegi la ce ma refer].iar apoi stii continuarea cu baia. Poti sa suni pe cineva sau sa ai niste foi sau sa ai un prieten care iti arata cartea de romana, mate.dpn la ce dai.
Sper ca tsi-am fost de ajuutor. Fundaa?:o3