| mynna27 a întrebat:

ceve metode de copiat

d-au maine teza la romana am invatat

dar nu tot

dau fundita
pentru cea mai buna metoda

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Pai iti poti lua fusta cu colant si sa bagi copiuta langa fusta, profu nu te poate ridica sa vada ce ai u sub "fust" sti?; p, sau iti scrii pe palma si o pui la cap dar te uiti pe ea, sau scrii pe un mar pe banca sau pe penar si il pui cu fata spre tine, sau scrii pe marginea banci, sau pe pix, pe marginea lui, sau chiar iti pui sub fund o copiuta si te uiti pe eawinking. Dar mai e o varianta, copiezi de la colegul/awinking

6 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Fituica mobila;) cea mai buna metoda, merge 100%
http://fituica.com/cum-sa-copiezi/fituica-mobila

| bd a răspuns:

Incearca sa scrii pe talpa papucului happy

| alinutza92r a răspuns:

Pai eu faceam copiute si le puneam in penarlaughing, ca pe banca daca scriam ma prindealaughing

| newperson4him a răspuns:

Iti poti scrie in interiorul foii de teza sau ciorna cate cevabig grin...La mine a functionat dar nu la romana, unde de obicei iti da ceva compuneri. Mult succes oricum!>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tii lucrarea pe caietul de notite. si cand profu nu se uita mai deschizi caiestu si tragi cu ochiu.

| marin999 a răspuns:

Nu