| Licurici_7465 a întrebat:

Mi'a expirat cardul pentru alocatie.Cum fac sa il reactivez?happy

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu trebuie sa il reactivezi. Te duci frumos la banca la care a fost facut si iti da altulwinking Trebuie sa te prezinti cu buletinul tau sau al mamei tale, depinde, pe ce nume a fost facut cardul.Bafta!

| Sოﺁℓε a răspuns:

In primul rand buna
poti sa mergi unnde ti-ai facut tu buletinul happy doamana sau domnul de acolo siigur te vor ajuta
pa pa :p

| mariano a răspuns:

Mai bine zis te duci si ii spui doamnei ca ti sa expirat cardul... ea o sa iti dea de completat un formular si intr-o saptamana il ai nou noutzbig grin