| eeeeeeeeee a întrebat:

Mi-a fost stearsa o intrebare, si cand dau la intrebarile mele, imi zice:a fost refuzata(raluca, nu a fost refuzata, a fost stearsa! tu nu ar trebui sa rapesti timpul oamenilor degeaba, lasandu-i sa raspunda la nisteintrebari pe care intai le aprobi si apoi le stergi.asta e bataie de joc, parerea mea.ar trebui sa nu le aprobi din start. apropo, asta s-ar chema refuzat!)vezi motivul.bun.incerc eu sa dau click, dar nu merge.luminati-ma si pe mine ce ar trebui sa fac sa vad de ce a fost intrebarea mea "refuzata".

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Da-i email. Apoi vei primi raspunsul si cand ii vei semnala si alte nereguli ale unor protejati, iti va da ignore total. Si nu va lua nici o masura.

9 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Scorpio, daca nu ma insel eu, spuneai la intrebare ca ti-ai cumparat scut, asta a fost deranjant rolling on the floor Stii tu si cateva persoane la ce ma referbatting eyelashes

| elena a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, intrebarea a fost acceptata dar nu a mai aparut, asta a fost luni. Cred ca ar trebui sa existe un asa-zis "cos de gunoi" unde sa-ti gasesti intrebarea si motivul pentru ce nu a fost acceptata, se poate asa ceva...Cand am vazut ca nu mi-a aparut intrebarea deja voiam sa parasesc acest site, pentru ca sunt acceptate niste intrebari, de te miri ce minte au cei care le pun...ieri cel putin raspunsurile intrau foarte greu, chiar am aparut cu acelasi raspuns de 5 ori.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@TOT.EU.adicaea-ZAZU de ce sa se stearga intrebarea? Sa se stearga raspunsurile de prost gust! Mi se pare mai logic asa, serios daca nu, iar userii care raspund aiurea sa fie taxati!

| dulshe a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o intrebi pe raluca, si asta ar trebui sa o faci prin msg private, ca doar a zis de multe ori.

prfml
| prfml a răspuns:

Mie intodeauna mi-au fost aprobate raspunsurile pe loc, dar o data un raspuns nu a fost aprobat, ma bucur ca s-a intamplat pentru ca eram pe cale sa comit o greseala prin raspunsul meu care nu ar fi ajutat ci dimpotriva, am reeditat imediat raspunsul, morala : putem gresi fara sa vrem. Nu cunosc problema ta dar vreau sa iti transmit ca ar fi probabilitatea sa gresesti, sa nu uiti sa iei si asta in calcul.

| eeeeeeeeee explică:

Nu am citi al 12-lea raspuns ca nu am mai apucat, dar restul nu erau de prost gust, te asigur, tot eu.adicaea-zazu! dar pe cineva tot deranjeza, cred! nu ar trebui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Scorpiutza si mie mi-a rapit din timp, mi-a sters intrebari, mi-a sters raspunsuri, e o rea. Da eu am iert-o, momentan, pe viitir ma mai gindesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti agasanti, ce mai! de atatea ori a spus ca daca aveti ceva de intrebat sa ii trimiteti un mail. evident ca se sterge o intrebare la care sunt date raspunsuri de prost gust. de ce este evident? pentru ca asa se specifica in regulament.citeste inca o data regulamentul si ai sa te luminezi. dar, asa, va place voua, sa o tineti tanga-langa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena -apari de 1 milion de ori cu acelasi raspun, pentru ca nu ai rabdare sa se editeze intrebarea si dai click pe raspuns. dai de un milion de ori click pe raspun? de un milion de ori iti apare raspunsul editat