| pitic91 a întrebat:

Mi-am ars genele cand ma jucam cu bricheta, flacara fiind prea mare.Intrebarea mea este daca o sa creasca la loc sau ce o sa se intample cu ele ca se vede foarte uratworried

10 răspunsuri:
| buburuzAndreea a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi ulei de ricin de la farmacie, am auzit ca ajuta genele sa creasca mai repede.

| just4fun_8801 a răspuns:

Stai linistita nu mai cresc...gazul de bricheta contine cretinol si dauneaza cresterii parului

| cutache a răspuns:

Ai rabdare, vor creste la loc, daca nu ai pune gene false!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cresc la loc, stai fara griji, bine ca nu ai patit nimic la ochi.
Inaintea operatiilor la ochi, genele sunt tunse.
S-ar putea sa te intepe o perioada (cand cresc la loc)
Genele iti vor creste totusi mai lungi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Ungele in fiecare seara cu ulei de ricin, timp de o luna de zile.
Ajuta la regenerare si crestere.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai nu mai fuma chistoace.era tigara mica nu flacara mare.inteleg ca sunt scumpe dar nici chiar asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel ba frate numai ca eu am vrut sa imi aprind tigara la aragaz si boom in ochi flacara laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vor creste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

| allexaalexandra a răspuns:

laughing
si mie mi s-a intamplat acelasi lucrubig grin
sper sa ne creasca la loc...

k se vede foarte uratbig grinbig grin:*