| beyou21 a întrebat:

Mi-am descarcat sims 3 razor 19., l-am instalat si cand il pornesc imi apare o imagine neagra pe tot ecranul si apoi dispare, se opreste.Nu inteleg ce sa fac.Are vreo problema calculatorul sau simsul nu e compatibil cu vreun program ceva? Am windows XP.Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| roxanaaaaaa_3049 a răspuns:

Trebuie sa copiezi crackul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai exact aceashi problema am si eustraight face. ceva nu e bine. mi-a mers foarte bine si e un joc foarte tare. dar dupa o luna am vrut sa-mi bag la pes un patch.si mi-am bagat bundesliga da mi-a scos liga din olanda.si apoi am sters patch-ul si mergea greu. iar apoi dupa vreo 2 zile nu mai pornea.adica imi aparea imaginea cu KONAMI...si dupa aia se facea ecranu negru.si aici nu e vorba de crack. daca stiti vreunu ce e de facut.va rog sa-mi spuneti. l-am sters si l-am instalat din nou dar degeabasad...Multumesc anticipat.