| CrissuCristina a întrebat:

Mi-am facut cont pe TPU e 5 zile si tot nu am primit mesajul de confirmare a emailului si devine suparator sa poti da doar 5 raspunsuri pe zi sa pui 5 intrebari. Am cautat si in SPAM si nu am gasit nimic acolo si am apelat si la CONTACT tot nimic.Niste sfaturi UTILE? Poate de la cei carora li s-a intamplat la fel.
P. S Nu mai imi trimiteti mesaje de genul asculti numai JB pentru nu este asa ascult su JB dar ajung sa ascult bug mafia.

Răspuns Câştigător
| Rau1Alberto a răspuns:

Salutare,
Eu am patit-o la fel.
Ce am facut?
Am schimbat mail-u si atat.
Succes!batting eyelashes