| Cosmin_9592 a întrebat:

Mi-au trecut cosurile dar acum se vad niste urme un fel de puncte...au o culoare rosiatica inchisa cu ce sa ma dau ca sa dispara?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cu apa termala de la Avene (gasesti la farmacie) si cu crema de galbenele. Ar fi bine sa iei si vitamina E, A, C si Zn. Poti sa te dai si cu o crema (buna) hidratanta, hranitoare. Intreaba la farmacie si vei fi ajutat/a sa-ti alegi cea mai potrivita pentru tipul tau de ten. Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@perus, multumesc pentru apreciere! Numai bine!

| EvangelineDS a răspuns:

Nu te da ca arata mai urat nu te scarpina ca ii si mai rau daca ai cosuri inseamna ca ti-a venit ciclu sau esti la pubertate funda?