| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Mi se pare mie s-au Occidentul este de RAHAT, adica frate cred ca incep sa vad dublu, ce naiba atat de multi poponari, transexuali, travestiti si idioti care si-au schimbat sexul, CE NAIBA SE INTAMPLA? In Spania un handicapat m-a ciupit de fund, i-am tras un pumn a cazut pe jos si pe urma a trebuit sa dau explicatii la politie pentru ca oamenii s-au oprit din mers si se uitau la mine ca la un infractor. Pe urma merg in Italia, ce sa crezi, dupa 4 luni un mos imi face cu ochiul si facea fazele cu limba si dupa 3 saptamani o baba m-a abordat si spunea ca imi ofera o suma de bani ca sa intretin relatii sexuale. Clar am refuzat, pe urma plec in Olanda, numai ciudati, in Anglia puteam sa ma astept la orice ca doar englezii au colonizat America. Un amic de-al meu care a plecat in Franta cu prietena lui a vazut tot felul de ciudati, ba e femeie, ba e barbat. Fratele meu mai mare cu 10 ani a spus ca in tarile nordice s-a obisnuit ca barbatii sa faca cu ochiul cand merg pe strada cu nevastasa. Eram in Spania cand m-am dus sa beau o bere si langa mine se aseaza o fata si intra in vorba cu mine, bine nu prea mi-a placut de ea, parea cam copilaroasa si vizavi, doua mese mai incolo niste lezbience se lingeau. Cand am venit pentru prima data in Occident, venisem cu gandul sa fac ceva bani si ma intrebam, de ce oamenii sunt asa de reci? Cand de fapt ei stiau ca Occidentul e de rahat, nici nu ma mir de ce spun strainii ca Romania e o tara frumoasa.

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Stai prea mult cu ochii in ograda altora. Si faza cu ciupitul, man, daca era o femeie nu te deranja rolling on the floor femeile primesc tratamentul asta zilnic de la tot felul de ghiolbani aici, in Romanica. Sau cel putin eu mereu sunt pipaita si pasaita tot timpulp in autobuz. Dar na, cand se inverseaza rolurile nu ne mai place sad

105 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Scuze dar cu violenta asa eram obisnuit in Romania la scoala cu colegii, acasa cu parintii cand ma altoiau, afara prin cartier cu amicii dar nu am vrut sa il ranesc doar eam dat cateva lovituri pe urma a cazut pe jos nu stiu daca se prefacea dar am vazut ca ii curgea sange din ureche si oamenii se uitau lamine speriati ca de am 190 si aproape 90 de kg.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru romeo78):

Nu l-am batut asa de rau dar astia au chemat repede politia si repede a venit mi-au pus catusele oamenii strigau CRIMINALUL CRIMINALUL.

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Asta e un site de intrebari, nu blogul tau personal, hai sa-l pastram asa. Vad in fiecare zi pisoiasi din astia de vreo 20 de ani bagandu-si limbile pe gat si bagandu-si mainile prin pantalonii celuilalt, boschetari care se drogheaza in plina strada etc. care e acelasi lucru, dar presupun ca pentru ca nu sunt gay e acceptabil din punctul tau de vedere.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Recunosc ca i-am tras vreo cateva sanatoase dar n-am vrut crede-ma.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Bondarel99):

Scuze dar eu cu violenta asa am fost inrait de mic propabil din cauza parintilor si a prostiilor de la scoala si pe unde mai eseam eu prin oras cand eram in RO.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru anonim_4396):

Am fost in orase mari habar n-am cum e in periferi s-au la sate cred ca satele nu sunt ca la noi dar in fine mi-e dor de Romania asa cum e ea tara lu papura voda.

| darrio2007 a răspuns:

Bă, tu esti dăstept rău!

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru RAY):

Ma jur ca nu am vrut sa il bat asa de rau dar m-am speriat, m-am enervat si pe urma dai tata dai, dai in cap ca la carciuma din sat bai.

| RAY a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Dar in ce oras stai?

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru anonim_4396):

Ma jur ca nu am vrut sa il bat asa de rau dar m-am speriat rau mortii masii de handicapat si culmea ca tipu la fata arata ca cum sa spun ca "Victor Slav" ceva de genu nu stiu cum sa iti spun.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru RAY):

Eu sunt din Brasov bine cam pe la periferie prin Noua pe acolo unde sunt multi tigani si sunt blocuri de camin construite pe vremea lui Nea Nicu.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Denisasunteu):

Tebuie sa fiu tare, trebuie sa am grija ca altfel ori ma extradeaza astia fortat in Romania ori ma intorc eu de buna voie.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru WhatABeautifulDay):

Scuze frate dar eu inainte sa plec in strainatate am stat aproape un an la tara la bunicii mei in Suceava, probabil ca plecand de la sat unde erau toti prostii si betivii m-am obisnuit sa reactionez si sa ma uit in toate directiile, deci crede-ma ca nu am vrut sa il bat a fost ceva asa din instinct sper ca nu am aparut la stirile din RO.

| RAY a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Si sunt violenti?

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru romeo78):

Ai fost vreo data in Italia, a venit vreo data o baba la tine sa iti ceara rapaorturi sexuale pe bani nu, crede-ma ca nu, in RO la tara babele mergeau la biserica se rugau si mai stateau la barfa si la oras de-a bea mergeau pe strada dar in fine.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru RAY):

RAY baiatule ma jur pe Sfantul apostol Andrei si pe Manastirea Putna ca in viata mea nu ma mai duc in strainatate mai bine raman in Moldova la bunicii (https://www.youtube.com/watch?v=unXLGejw0ps) mei ca daca mai raman aici mai bag vreo zece in coma si apar pe posturiile lor de televiziune.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Sti cum se spune la nervi PUMNII MEI, MINTE NU ARE! https://www.youtube.com/watch?v=VqprMzZXTf4

| RAY a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Mai bine in Brasov

| RAY a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Ai intalnit babe care ti-au propus asa ceva? jalnic

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru RAY):

Nu poponarii nu sunt violenti, era pe jos gemuit si ii tremurau mainiile si ii curgea sange din ureche cred ca l-am lovit mult prea tare, in satul din Suceava acolo de unde sunt bunicii adica parintii mei crede-ma ca acolo cand sarea la bataie un betiv ii dadeam bataie cu masura adica ii dade-am mai incet, si cand ma bate-am cu un prost la fotbal atunci era altceva era fata in fata frate deci nu te joci, dar pe asta sa fiu al dracu de l-am terminat nici nu ma mir de ce ii curgea asa mut sange si se uita lumea asa speriata la mine https://www.youtube.com/watch?v=VqprMzZXTf4

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru Denisasunteu):

Frate crede-ma ca in Suceava in satul unde sunt bunicii adica de unde au plecat parintii mei crede-ma ca cand eram pe camp pe Maidan la fotbal cand se lasa cu bataie crede-ma ca acolo nu te joci e fata in fata, dar pe asta l-am lovit din reflex din instinct de cateva ori si nu am vrut, credma chiar nu am vrut.

| DoarAlin a răspuns:

Traim intr-o lume nebuna, ce pe zi ce trece devine si mai nebuna.
Cand ma uit la 'murica, Romania chiar pare o tara normala. La noi cel putin n-ai sa auzi de femei ce fac fursecuri din sangele menstrual, sau de barbati de 50 de ani, cu copii si nevasta, care se hotarasc peste noapte ca vor sa fie fetite de 10 ani, nici travestiti care au curajul sa iasa pe strada purtand barba, si cu fusta in acelasi timp. Betivi, drogati, imigranti, astea gasesti in orice tara.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru RAY):

RAY eu sunt un om cu fica de Dumnezeu, cand am plecat de acasa am luat si icuana pe care o aveam agatata pe peretele din casa chiar daca in strinatate oamenii ma vedeau cu icoana in mana si radeau eu o pupam si ma rugam sa ma intorc acasa, mi-e dor de parintii mei de satul unde sunt bunicii mei atunci cand ma trimiteau sa cumpar paine, bere si bomboane, crede-ma mi-e dor.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Si e mai fain in Noua decat in UK, Italia, alea alea, nu? rolling on the floor Acolo nu vezi gay, doar golanie si tiganie. Muci betăr.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru DoarAlin):

Crede-ma om fi ramas noi in evul mediu dar sa fereasca sfantul ca tara asta sa ajunga ca Occidnetul ca nu rezist, crede-ma as cauta masina timpului sa ma intorc in timp la tara in satul din Suceava langa bunicii mei, eu am fost mai sufletist si mai apropiat de bunici chiar asa cum sunt ei pentru ca eu in vacantele de la scola vara, iarna si cand mai apucam plecam la bunici cu sacosa si cativa lei departe de oras.

| RAY a răspuns (pentru Pricope_Marius_1997):

Asta e bine, omul are nevoie de frica daca e impulsiv

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru RAY):

Dar nu sunt singurul pentru babele in Italia nu conteaza cum arati conteaza doar sa fi barbat si sa ai barnau ca te abordeaza, nu rade ca asa e, tu nu sti pentru ca nu ai patit eu am patit doar oadata.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru darrio2007):

Daca mergeai cu mine in calatorie te prapadeai de ras ba chiar ramaneai socat sa mor daca te mint. Dar ma jur pe Sfaintul apostol Andrei si pe Manastirea Putna ca nu ma mai intorc. Sti cum se spune "nicaeri nu-i ca acasa".

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru RAY):

Sper doar sa nu imi fi facut tara de ras ca si asa suntem priviti urat, dar nu imi pare rau m-am convins lumea e de RAHAT si sincer sa spun asa sarac si amarat cum sunt dupa ce am vazut lumea SUNT MANDRU CA SUNT ROMAN, insa imi pare rau de romance ca sunt umilite si de ai nostri.

| Pricope_Marius_1997 explică (pentru RAY):

"Asta e bine, omul are nevoie de frica daca e impulsiv" sti ceva mie nu mi-e frica de nimic, nu mi-a fost frica nici in copilarie cand ma casapeau parintii si nici acum cand era sa fiu arestat pentru tentativa de omor, eu nu dau in napoi.