| anonim_4396 a întrebat:

Mie mi-ar fi placut foarte mult sa port numele Gertrude! desi sunt romanca, nu stiu suna asa aparte, deosebit... ce parere aveti de nume?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E un nume ala dar nu cred ca ti se potriveste pentru ca esti fata si nu prea suna a nume de fata. E doar o parere.Bafta!

| Emmeii a răspuns:

Buna! Ma sperie numele asta. :-s

| Kiduu12 a răspuns:

In primul rand esti fata, in al doilea rand mie mi se pare un nume urat, dar fiecare cu gusturile lui.

| AngelOnEarth a răspuns:

Nu prea imi place numele asta. Tin minte ca am vazut un film in care era o iapa pe care o chema asa.rolling on the floor Eu zic sa fii multumita cu numele tau. Apropo... cum te cheama?