| blackcat99 a întrebat:

Mie mi se pare ca antonia este cea mai frumoasa si desteapta femeie din romania. voi ce parere aveti?winking )

Răspuns Câştigător
| alessia a răspuns:

Si mie imi place mult de ea.e foarte frumoasa canta foarte frumos...si`mi place ca e modesta nu ca pitipoancele de Dorobanti...

ii urez succes in continuarehappy

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cine naiba e Antonia? Numai Eu cunosc vreo 20...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si celebra! Citez: "cine, naiba, e Antonia?"
Sau e antonia, cu a...ca un substantiv comun? In cazul asta, chiar ca m-ai bagat de tot in ceata!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Mi se pare foarte frumoasa si discreta, de desteptaciune nu ma pronunt, dar imi place de ea.

| NickiMinaj a răspuns:

Antonia e atat de frumoasa incat si Badea, daca ar vedea-o, ar spune: "mdea…"
http://mihaibendeac.ro/2011/01/30/antonia.html
:))

| blackcat99 explică:

Antonia iacobescu (canatareata)

| blackcat99 explică:

Pentru nyx : in caz de nu stii ma refeream la antonia iacobescu (aproape toata lumea si-a dat seama), dar neah, vorba aia tu esti exceptia.