| XxLorenaxX a întrebat:

Mie nu imi merge sa fac cont pe http://www.nostale.co.uk/...
Ma ajutati voi please funda:X

Răspuns Câştigător
| Tadotaki a răspuns:

Ti-ai ales un joc in alta limba. pai sa vedemthinking`.
1. Dai la Download...
2. Pentru cont? Sa vedem. Pur si simplu apesi pe drreptungiul ala mare in care scrie " Download now for free 1.Register 2.Activate 3.Download and play for free" Si scrii acolo datele pe care ti le cere. Sper ca te-am ajutat^^

1 răspuns:
| XxLorenaxX explică:

Ma da credeti-ma ca am facut asta dar dupa imi pune un cod si apoi il scriu bag registra si spune ca nu-i corect si am incercat sa fac cont din din nou si din nou si nu merge angry