| AndreiBalan123 a întrebat:

Mi-este rusine sa ma dezbrac la vestiar la fundul gol de fata cu alti baieti.În boxeri nu prea am treaba nici măcar de fata cu mama. Este ceva normal sa fii asa pudic la 25 de ani?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 25 ani nu e prea normal sa mergi in chiloti de fata cu maica-ta... in rest daca tu nu vrei sa iti arati instalatia pe la alti barbati aia e, nu e nici normal nici anormal.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu este normal nici sa-ti fie rusine de baieti, nici sa umbli in chiloti prin casa, la varsta ta. A! Cand vei fi la casa ta si nu vei avea copii va fi altceva.