| florinmanastireanu a întrebat:

Momentan nu te poţi conecta

Te vom contacta după ce examinăm fotografia. În acest moment vei fi deconectat de la Facebook, ca măsură de securitate.
Ok
Si dupa 1 zii imi dezactiveaza contul, am facut altul cand am vazut si la acesta la fel am patit de ce va rog ajutati-ma raspundeti sa stiu?

4 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Inseamna ca cineva ti-a dat report la ambele conturi.

| florinmanastireanu explică (pentru Victoria18):

Nu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ți-au spus că te vor contacta după ce îți examinează fotografia, ai răbdare. happy

| DaNy3lLs a răspuns:

Poate ai un virus ceva in pc care face ceva la fotografi, cu ce intri pe Facebook?