| Alexandra233328sssssssssssssssssssssss a întrebat:

de ce cand vreau sa ma conectez pe Facebook imi zice asta:Momentan nu te poţi conecta
Te vom contacta după ce examinăm fotografia. În acest moment vei fi deconectat de la Facebook, ca măsură de securitate.
OK
daca stie cineva sa ma ajute

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

In ultima luna mulora li s-a intamplat asta, nu esti singura... Incearca cu mai multe browser-e sa te conectezi daca nu merge nici asa nu-ti mai ramane decat sa astepti ceva timp iar daca nu se rezolva, fa-ti un alt cont, multi asa au rezolvat aceasta problema!