| rallu95 a întrebat:

Momentan sunt clasa a 8-a si nu prea stiu la ce liceu sa ma duc.As vrea sa ma duc la un liceu destul de bunicel cu media 8.5-9.0. Imi puteti da niste idei+ informatii despre acele licee?(Bucuresti)

Răspuns Câştigător
| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Mai ai timp sa te gandesti.winking sa vezi si ce nota iei examene. Licee bune pentru media zisa de u ar fi: Ion Creanga, Spiru Haret, Matei Basarab, Economicu`, etc. happy

3 răspunsuri:
| viki a răspuns:

Depinde unde stai, poate vrei unul mai aproape de tine.

| laura95 a răspuns:

Uite si eu sunt in aceeasi situatie cu tine si stau in zona salaja.ma gandeam initial sa merg in Matei Basarab dar m-am gandit mai bine, sunt genul care a tras tare in generala si vreau so las umpicutz mai moale in liceu.incearca Dante, sau Rossetiwinking. informeaza-te pe net happy