| Anonimus201499 a întrebat:

Eu sunt in clasa a 8-a si ma gandesc la ce liceu sa ma duc.As vrea la stiinte sociale sau filologie. Puteti sa imi spuneti ce materii se fac la fiecare profil, la ce dau teza, la ce dau bacul si cate ore pe saptamana se fac din fiecare materie ce cuprinde profilul? Daca vreti puteti sa imi mai dati si alte informatii.
Funda!

Răspuns Câştigător
| firstboy a răspuns:

As sugera sa cauti pe brainly.ro, este o platforma dedicata tuturor informatiilo legate de scoala, in special teme