| EternalPrisoner a întrebat:

Multi dintre voi s-au batut mai mult ca sigur de intrebarea: " Ce vrei sa te faci "cand vei fi mare"?". De multa vreme ma tot intreb si eu, ce drum sa aleg in privinta aceasta. M-am gadit ca stiti ceva teste online care sa iti dea anumite idei in privinta aceasta. Cel putin cam pe ce domeniu sa te axezi in viitor. Astept pareri...

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

E foarte bine ca te gandesti la aceasta problema, pentru ca Romania a devenit o tara de someri cu diploma! Eu nu stiu astfel de site-uri, dar pot sa-ti spun ca peste tot in lume, succes au cei care au idei originale, care fac ceva nou. E mult mai bine sa faci ceva privat, in sistem online, pentru ca poti vinde usor si elegant. Pentru a vedea cam ce meserii poti sa inveti, eventual privat, incearca pe www.invata pentrutine, si cauta pe paginile de munca la domiciliu. Au cateva idei fff. bune.:design vestimentar, ambiental, foto digital. Eu zic ca daca investesti ceva banuti acum in acest tip de educatie, poti sa-ti faci un viitor frumos.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vroiam sa ma fac doctorita dar imi e mila prea tare de oamenii care vin la spital si probabil nu as fi in stare nici sa le fac o injectieworried
Acum, nu stiu.Pe langa Psihologie, Istorie si Geografie ar mai fi si varianta Sociologie.Pana la anul ma hotaresc eusmug

| mgtow a răspuns:

Vroiam sa devin mecanic CFR in Romania dar uite acum lucrez ca sofer pe camion in spania

| Flav a răspuns:

Bai, deci nu stiu. Mereu mi-am dorit sa devin golan si-am devenit un fel de Dodel de Targu Ocna. Naiba s-o ia de viata!

| pwp a răspuns:

Nici eu nu stiu!
inca nu m-am hotarat!
pa-pa!love struck

| AnaEindragostita a răspuns:

Sa stiiiiiiiiiii poti sa fii orice cand o sa fi mai mare...depinde de invatatura ta eu nu m-am decis inca sunt foarte multe meseri frumoasa
sper ca te-am ajutat
funta

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

De mica mi-am dorit sa ma fac doctor big grin
Si...Ma fac doctor! devil
Nu renunta la visul tauwinking

| lastman024 a răspuns:

Nimeni nu ajunge ceea ce vrea atunci cand se face mare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi fiu propriu meu sef