| anonim12345678900734269864 a întrebat:

TPU!
Întrebarea aceasta e mai mult pentru doamne/domnisoare.
Eu si iubitul meu as vrea s-o facem in curând. Ideea e ca nu prea vreau sa merg la asa numita epilare inghinala si nu stiu ce ar trebui sa fac in privinta asta.
Pareri/idei?

Va multumesc anticipat si astept/iau in considerare/dau funda doar la raspunsurile serioase!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu te vei epila nu ai sa mai faci sex cu el sau ce anume? Spune-i asta iubitului tau si sa vezi ca te accepta si neepilata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Multi barbati chiar daca nu recunosc in mod direct, aprecieaza uneori mult mai mult o "pasarica" cu freza frumos aranjata, in detrimentul unui munte al lui Venus cu aspect de "Desert Sahara". Intr-un mod subtil si cu putin tact ai putea afla chiar de la el care este de fapt preferinta lui in aceasta privinta. Succes! big grin

| SorinelF86 a răspuns:

Sunt baiat si pot sa-ti spun ca nu e necesar sa faci o epilare inghinala pentru a fi multumit iubitul tau, avand in vedere cele spuse de tine, ori folosesti lama de ras ori nu ai folosit nimic pana acum, din experienta proprie iti pot spune ca e suficienta lama de ras, acum daca nu ai folosit e posibil ca si la epilare sa te iriti putin sau putin mai mult in functie de cat de sensibila e pielea ta

| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Poti sa te razi