| AndreeaLupan a întrebat:

Neata; Dau fundita...

Deci am nevoie de ceva statusuri haioase sau interesante. ceva de genul acesta. sa fie despre vara.pe google sunt... dar nu prea interesante.

ajutati-ma plzzzzzzzz
mersi mult

1 răspuns:
| NuAmHabar a răspuns:

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

DND-nu pot vb ca am mancat ceapabig grin

Ma uit la luna, te vad pe tine, ma uit la soare, te vad pe tine, ma uit in departare, te vad pe tine, DA` da-te dracu din fata mea odata!

m-am gandit la statusu` asta toata ziua laughing

! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata.

imi e dor de tine, de caldura ta, in zilele cand ma culcam cu tine, draga mea pijama

un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!rolling on the floorrolling on the floorlaughinghappybig grin

A sosit sfarsitul lumii?
Nu te panica!
Vino in Romania!
Suntem cu 50 de ani in urma!