| greyhound a întrebat:

Need help! Vara-mea (20 ani) si gagiul ei spaniol vin in Bucuresti pentru o saptamana si ceva si evident ca vor sa vada orasul (si nu numai) si sa se distreze.
M-am gandit la cateva lucruri dar am nevoie si de alte idei, cu cat mai multe, cu atat mai bine; orice va vine in minte si as vrea si detalii (nume de cluburi, terase, spectacole, atractii etc)
Trebuie sa fiu gazda buna si sa nu plece dezamagiti.

2 răspunsuri:
| xXAlphaXx a răspuns:

Poi,poti sa-i duci prin cluburi(Tribute, Chaboo) etc

| xXAlphaXx a răspuns:

Poti sa-i mai duci la Palatul Parlamentului, Arcul de Triumf, Parcul Herastrau etc