| Bombonikzi a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea (14 ani ) place un baiat ( 20 ani ) si invers. Ideea e ca exista diferenta de varsta destul de mare, iar faptul ca el o place asa cum spune, nu prea stiu ce sa cred. Partea si mai proasta este ca prietena mea sta in Bucuresti, iar baiatul sta la tara, iar ea se duce acolo doar in vacanta de vara. La inceput totul era bine, insa el a inceput sa se indeparteze si nu prea ii mai raspunde la mesaje. Ii promite tot felul de lucruri si dupa cum o stiu eu pe ea, cred ca baiatul asta chiar ia intra la suflet. Ce parere aveti si cum ar trebui sa procedeze, tinand cont de faptul ca baiatul a zis ca vine in Bucuresti sa o vada, insa pe ea parintii nu o lasa sa plece departe de casa?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Sti ce sa faci? Stai acolo linistita in banca ta.Ce-ti pasa tie de ei 2? Nici macar n-ai de unde sa stii ce are ala in cap.Peste tot o vad pe aia "e mai mare? Pai atunci profita." ceea ce este o cretinitate.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pedofilia...
Parerea mea e ca e prea mare diferenta de varsta, sunt destui baieti si destule fete.