| ioanamaria2000 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa explic ce mi se intampla de ceva timp. Am o anxietate care nu ma lasa sa imi mai traiesc viata normal. Nu mi s-a mai intamplat asta niciodata pana acum. Azi de dimineata, cand m-am trezit si stateam in pat, dintr-o data, stropi de apa m-au lovit de nicaieri. Ca sa nu par nebuna, am facut poze ca sa le arat alor mei. S-a cam speriat toata lumea si zice sa nu e ceva ok nici cu starea mea, nici nu intamplarile astea. Acum m-am speriat si eu, dupa ce ca nu ma simt bine de peste o luna

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Cum adică te-au lovit stropi de apă de nicăieri?
Așa... gen poltergeist?

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Hammurabi):

Ceva de genul confused și hypnotized și I don't want to see și mai e
nail biting și worried
https://youtu.be/z2AkUnZa0yA

| ioanamaria2000 explică (pentru Hammurabi):

Da.exact asa. Sunt genul care gandeste destul de ok si nu cred in chestii de genul dar stiu ca rudele din partea tatalui ne urasc si merg la vrajitoare de peste 15 ani. laughing) sper sa nu aiba legatura, pun doar ca o completare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioano mergi la psiholog cu anxietatea nu e de joaca, ajunge să îți distrugă viața complet.
Asta cu vrăjitoria e delir, încearcă să te reîntorci la realitate
Când ai o frica intensa musca dintr-o lămâie te va ajuta, dar tot trebuie la un terapeut sa ajungi

| Violleta2022 a răspuns:

Starile de anxietate pot produce panica si transpiratie instantanee.
Deci nu ai visat si nici nu ti-a picat apa in cap de nicaieri, doar "te-a taiat" transpiratia, asa cums e intmapla unora din cauza atacurilor de panica.