| JuanPabloUrrego86 a întrebat:

Nini sau Lemonade Mouth? Ce alegeti?

Răspuns Câştigător
| NatiiȘiAtât a răspuns:

Nini deoarece este mereu ceva nou il el si ceva surprinzator. Nu pot spune ca nu mi-a placut Lemonade Mouth, dar nu a fost chiar atat de bun pe cat speram. In Nini totul e natural, real si foarte credibil. In Lemonade Mouth vorbeau doar de importanta formatiei lor si limonada! "Uau, ce interesant!" Dar nu a fost chiar foarte prost filmul, doar cam plictisitor si actorii nu erau foarte naturali. NINI IS THE BEST!

16 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nini;-x

| LarisaAndreea a răspuns:

Lemonade Mouth, clar!winking

| Alexutza6755 a răspuns:

Nini este un serial, Lemonade Mouth este un film.NINI are mai multe episoade.
Aleg Nini dar si Lemonade Mouth este frumos.

| Adelsi a răspuns:

Nini pentru ca seriale noi sunt mereu iar il Lemonade Mouth e doar un film deci nini e mai calumea

| DudaYeah a răspuns:

Lemonade Mouth
sincer, chiar nu imi place nini. tipa prea mult acei actori.

| FunKesha a răspuns:

Nini,clar!

| lovegirl15 a răspuns:

Lemonade Mouth

| dragutzyka29 a răspuns:

Nini clar pentru ca mereu sunt episoade noi si nu ai cum sa te plictisesti dar la lemonade mouth a fost doar unul

| 00Didi00 a răspuns:

Imi place mult de tot Nini, asa ca pe ea o aleg.

| IustinaSiAtat a răspuns:

Nini smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambelesun t mijto...cred ca filmul.nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini

| DennyD13 a răspuns:

Lemonade Mouth e cel mai tare film!

| maria5432 a răspuns:

Evident ca Nini.

| Creat0ruuu a răspuns:

Cu siguranta nini este mult mai reala povestea si actorii sunt mult mai buni si e mai faintonguelaughing