| SADAS a întrebat:

Niste fesuri care sa fie putin lasa-te pe spate. Aveti vreun site ceva?

4 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Sigur ai facut o fixatie, deci e caz clinic. Ceea ce presupune tratament. Cum e posibil sa pui 11 sau 13 intrebari legate de acelasi lucru? Eu vad asemenea produse in majoritatea magazinelor, ai innebunit sau vrei sa ne innebunesti pe noi? Mie una putin imi pasa daca ai luat-o razna, serios, tu platesti medicamentele, nu eu.

| Dmonik a răspuns:

Si vezi ca se scrie "lasate", cu sensul "coborate".
Cu placere.

| BlackMan a răspuns:

Sunt in IDM si in pull and bearhappy

| SADAS explică:

Fraier esti Domnik laughing, nici nu stiu daca esti fata sau baiat laughing