| Joker3134 a întrebat:

Noi Romanii suntem cea mai săracă țară din Europa?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Saracie,saracie da sa vezi prostia la romani este infinita, nu exista grad de comparatie, vezi plangaciosi de astia care o duc bine dar se plang pe aici, jalnic, mai si spun ca e topicul meu lasa-ma sa ma plang in voie, este nevoie de cateva generati si de schimbare, imi pun speranta in cei plecati dincolo ca vor veni mai civilizati

| RAY a răspuns:

| sierra1 asta e motiv de lauda, bine ca nu ai scris ca suntem mai bogati ca hololulu, repet nu e vorba doar de saracie, e vorba de civiliatie, cultura, educatie

| sierra1 a răspuns:

Oricum ai lua-o, Bulgaria sau Ukraina (de exemplu) e sub noi

https://ro.wikipedia.org/......_(nominal)

| Plato a răspuns:

Noi românii nu suntem o țară.
România e o țară si nu, nu e cea mai saraca din Europa.
Romania are cea mai mare resursă de aur din Europa. In conditii normale, am duce-o destul de bine, insa ne fura jegosii aia din politica.
Fără hoție ajungem departe!