| anonim_4396 a întrebat:

Notele la testele initiale se trec in catalog sau nu?

10 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Stai linistit.nu se trec

| Rockart a răspuns:

Bună! Nu se trec, dar profesorii ţin cont de ele.

| Dennys1521 a răspuns:

Nu se trec
daca sar trece ar fi dezastrurolling on the floor

| Downfall a răspuns:

Nu, dar parintii sunt anuntati de note intr-o scisoare...

| Skylerx a răspuns:

Nu se trec. De aia se numesc 'Teste initiale'.

| allyssa a răspuns:

Nuu.aceste teste nu se trec in catalog si nu depind de niciun profesor.de la minister a venit aceasta idee cu testele initiale si tot minitrul invatamantului a specificat ca nu se vor trece in catalog.ele vor fi spuse parintilor in cadrul unei sedinte sau in alt mod si profesorii vor tine cont de ele deoarece la sfarsitul clasei se vor da niste teste finale(care se vor trece in catalog) iar profesorii vor observa daca tu ai acumulat mai multe cunostinte si daca ai evoluat de la inceputul clasei.atat.nu se trec in niciun catalog, deci nu te mai lua dupa toti care spun ca depinde de profesor(profesorii nu au voie sa treaca aceste teste).

| DreamingAloud a răspuns:

Nu se trec, dar acum depinde de profesor.

| Crucified a răspuns:

Păi... se şi pot trece în catalog. Depinde de alegerea fiecărui profesor.

| ViSsseS a răspuns:

La noi la scoala se trec, chiar daca un coleg, fiul dirigintei, ne-a spus ca s-a trimis scrisoare de la guvern ca testele initiale nu se trec!

| MONYANGEL a răspuns:

Depinde de profesor.Este alegerea lui daca le trece sau nu