| Felix2009 a întrebat:

Nu am chef de nimic azi...
Cum sa fac sa scap de plictiseala?

Răspuns Câştigător
| Giulia97Anna a răspuns:

Deci tot nu ma crezi ca ce am spus eu nu a fost cu intentie? ca de fapt am vrut sa spun sa scrii o intrebare noua stupida, adica amuzanta ca sa te distrezi, de cate ori trebuie sa-ti mai explic?

30 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunde cu simțul răspunderii la întrebările de pe TPU, nu să ne batem joc și nu ai să te mai plictisești!
Pa, pa.

| Felix2009 explică (pentru Legiuitoarea):

Ti se pare ca am raspuns fara simtul raspunderii sau ca mi-am batut joc?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Felix2009):

Bună.
Nu ți-am adus atingere imaginii și comportamentului tău pe site, ci să te implici în așa fel încât să nu ai timp de plictiseală, că doar de domnia sa bârfim!
O seară plăcută!
Pa, pa.

| harciog a răspuns:

Arunca-te in munca fizica sportiva cum am facut eu se la 13 pina pe la 16.

| Felix2009 explică (pentru harciog):

Si ce munca fizica sa fac seara la ora asta?

| harciog a răspuns (pentru Felix2009):

Eu o fac la orice ora cind mi se deschid ochii si la propriu si la figurat.

| Giulia97Anna a răspuns:

Mai pune si tu niste intrebari stupide pe TPU sa te mai distrezi

| Felix2009 explică (pentru Giulia97Anna):

Sincer nu mi se pare ca intrebarea pe care am pus-o e stupida.
Raspunsul tau insa, da

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Felix2009):

Ma-i inteles gresit eu am spus ca tu sa pui niste intrebari nu ca ai pus o intrebare stupida, adica cum am pus eu acum putin timp cine are masini de aici, am pus intrebarea asta fiindca ma plictiseam

| harciog a răspuns (pentru Felix2009):

Nu-i nimic, ceea ce sintem nu denota decit faptul a cite putem accepta.Iti pot accepta declaratia ca sint stupid dar nu as putea accepta sa te pierzi in aceeasi stupiditate precum o confirma raspunsul tau.Nu-ti pot ura decit sa ma ignori si sa mergi pe propria-ti cale.Voi fi aproape si, sint atit de nesimtit s-o recunosc, ca nu pentru tine sau trairile tale.

| Giulia97Anna a răspuns (pentru harciog):

Ia asculta tu ce te bagi nu vezi ca este o neintelegere eu am vrut sa spun ca el sa puna niste intrebari stupide ca sa scape de plictiseala nu c a pus o intrebare stupida

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Felix2009):

Imi pare rau daca te-am ranit dar nu a fost cu intentie ai inteles gresit

| Felix2009 explică (pentru harciog):

Imi pare rau dar cred ca ai inteles gresit. I-am spus altcuiva ca raspunsul ei e stupid, nu tie. Pe tine te-am intrebat de ce munca fizica sa ma apuc la ora asta.
Mersi anticipat pentru. raspuns

| Felix2009 explică (pentru Giulia97Anna):

Ba da, te cred, sper ca nu te-ai suparat si tu.
Doar incercam sa-i explic lui harciog ca el a inteles ca lui i-am raspuns nu tie.
Uite ca sa vezi ca te cred, iti dau fundita.

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Felix2009):

Bine mersi mult desi nu trebuia si imi cer inca o data scuze, prieteni?

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Giulia97Anna):

A scuze am vrut sa spun ca nu trebuia sa-mi dai fundita, nu ca nu trebuia sa -mi cer scuze, imi pare rau iar nu am zis-o bine

| Felix2009 explică (pentru Giulia97Anna):

Prieteni

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Felix2009):

Dar vreau sa te intreb ceva poza ta de la profil cu pisica aceea este pentru ca iti plac pisicile?

| Felix2009 explică (pentru Giulia97Anna):

Da pentru ca imi plac pisicile si pentru ca ma cheama Felix.

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Felix2009):

De la felix motanul? ai si o pisica?

| Felix2009 explică (pentru Giulia97Anna):

Am

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Felix2009):

Si eu mi-as dori dar mama nu vrea zice ca lasa par

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Felix2009):

Pa ne vedem mai tarziu, am vorbit prea mult, sper ca nu te-ai plictisit

| Felix2009 explică (pentru Giulia97Anna):

Intr-adevar lasa par si mai face si prostioare, trebuie sa stai toata ziua dupa ea.

| Felix2009 explică (pentru Felix2009):

Pa

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Felix2009):

Tu cum ai facut si ai pisica?

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Pa

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Felix2009):

Deci tot nu ma crezi ca ce am spus eu nu a fost cu intentie? ca de fapt am vrut sa spun sa scrii o intrebare noua stupida, adica amuzanta ca sa te distrezi, de cate ori trebuie sa-ti mai explic?

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Ca sa-ti treaca plictiseala intra pe mess,facebook, vb cu prieteni, asculta muzica.

| Amelya02 a răspuns:

E ceva in atmonsfera, si eu ma simt la fel, mi s-a taiat cheful de tot.

| IasMin1 a răspuns:

Mergi la un film impreuna cu un prieten, citeste, uitate la wesling, du-te cu un prieten la kfc si mec, plimbate cu bicicleta