| Mârr a întrebat:

Nu am Skype instalat. Cum il instalez? E online? Si cum vorbesc pe el? Am nevoie de web si microfon? De ce am nevoie ca sa pot vorbi pe skype?:-s
FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Https://login.skype.com/......ignup-form uite aici situl.

BAFTA!

FUNDA?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai nevoie de microfon si il descarci pe skipe.com dar setezi limba romana ca asa e mai simplu sa te descurci cu programul.

Răspuns utilizator avertizat
| Stella17 a răspuns:

Nu iti face griji iti trebuie camera web daca nu ai si casti cu microfon atat si de asemenea de cont. Mersi de FUNDA!

| Froyo a răspuns:

Cauta "skype" pe Google si il poti downloada de pe site-ul lor. Pentru a vorbi prin skype o sa ai nevoie sa iti faci un cont dupa ce ai instalat aplicatia si de o camera web si microfon. Succes!winking

| Serban_Emilia_1968 a răspuns:

House!