| revers1 a întrebat:

Am si e o problema cu microfonul. Daca vorbesc pe skype pe mess celalalt nu ma aude am instalat realtekul si nu vrea inainte sa instalez mi se dadea singur incet iar acum nu se mai da dar nu ma aude ceilalti ce vorbesc cu toate caa el este activat si este la maxim si vol lui si sensibilitatea si tot nu vrea. De la microfon nu este pentru ca am incercat si cu alte micrfoane si aceiasi probleme.
Cel mai bun raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| cosmy24 a răspuns:

Asa am patit eu ori ai conectat micorfonul la o mufa dezactivata ori e dezactivat microfonul din setarile lui.
FUNDA big grin?