| anonim_4396 a întrebat:

Nu credeti ca femeile care urasc barbatii nu ar trebui sa fie numite feministe? Feminismul lupta impotriva discriminarii sexuale, in niciun caz impotriva barbatilor. Si mi se pare gresit faptul ca feminismul este asociat misoginismului. Voi ce parere aveti?

32 răspunsuri:
| DonaldTrump a răspuns:

Sunt doar niste femei frustrate cu tot neo-feminismul lor. Adevar graiesti sunt niste insulte pentru fostul feminism, desi nici denumireaza de femi-nazi nu imi convine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fsfsdf sdfsd fsdf sdfsdssdf sdfsd fsd