| Korb a întrebat:

Nu e mai frumoasa viata cand nu-ti pasa ce crede lumea despre tine?(in afara de persoanele care conteaza parerea lor)

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Nu numai ca este mai frumoasa, este si mult mai simpla, si mai sanatoasa!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ba da.

| mgtow a răspuns:

Viata e misto cand omul rade toata ziua fara motiv sau cu motiv.

| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Nu chiar...sau depinde de ce părere au ceilalţi. Dacă ştii că au o părerea proastă despre tine, e evident că-i mai frumoasă viaţa dacă nu îţi pasă. Dar avem posibilitatea să aibă o părere bună. Iar în cazul ăla ar fi mai bine să te poţi bucura.
O zi frumoasă!

| Dariusuu a răspuns:

Ba da e mai frumoasă, mai ales când când eşti indiferent cu ei.

O zi perfectă îţi doresc.

| Crucified a răspuns:

Da.

| Vans a răspuns:

Mă bucur că ai realizat asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E perfecta.

| neca a răspuns:

Exact!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nu, viata este mult mai frumoasa atunci cand te doare in cur de ce crede lumea despre tine laughing

| oHarryo a răspuns:

Mult mai frumoasa. Ii indemn pe toti sa incerce happy.

| kilio8990 a răspuns:

Dar ce frumoasa e big grin, mie personal nu-mi pasa absolut de nici o parere, nici macar a mameilaughing.
Deci cei care punteti suflet ca x v-a facut urat/urata lasati-o balta.