| GoldenZenith a întrebat:

Nu e o intrebare. Paste fericit!

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Uite... Nici eu nu sunt crestin dar te rog, n-are rost sa spui la fiecare intrebare ca tu te inchini cui te inchini si ca dumnezeul crestin nu exista, provoci cearta si cearta online mi se pare irelevanta! Nu e mai bine sa-ti vezi de ale tale la fel cum o fac si eu? Chiar n-are rost...
Ai uitat ce ti se zice? ''Nu-ti da parerea daca nu iti este ceruta''

91 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru RAY):

Asa e. In nici un caz nu spargeau oua rosii si mancau cozonac. Ei isi omorau mielul de un an pe care l-au crescut cu dragoste, ii luau sangele cu care isi ungeau tocul usii, apoi carnea o mancau fiarta cu ierburi amare si ce ramanea era ars.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Dramatic ce sa spun, asa o frumusete ca tine sa planga ce naiba nu se poate, ce dracusor sunt chiar de paste

| GoldenZenith explică (pentru RAY):

Haha!

| anonimg a răspuns:

Multumim. Sarbatori fericite si tie!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ba da, si chiar foarte multa pica. Lasa-ma frate cu "love story", se vede de la o posta ca esti atras de ea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai lovit la cap? Am depasit de mult faza aia cu atractia si dragostea de pe 'net',, e dusa vremea aia de mult.
Porti pica cuiva pe care nu-l cunosti doar daca nuca aia pe care o numesti creier nu este functionabila>

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Wtf! ai probleme? daca da, cunosc eu un psihiatru f bun

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

laughing) ma amuz raaau.

| untu a răspuns:

Hristos a inviat! Multa sanatate si bucurii in sufletele tuturor impreuna cu familiile voastre dragi!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Vad ca nu intelege nici desenat, are impresia ca toata lumea se indragosteste de la prima tasta de cineva, i,, r,, e,, a, l asa ceva.
Ce anume te amuza?

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

Gluma ta cu nuca. well done! Omul are convingerile lui, ce vrei.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Asa e bine, sa mai razi din cand in cand.
Are convingerile lui, d-aia m-am contrat de atatea ori cu el...nu o scoti la capat cu el!

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

laughingnici nu trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Du-te tare micutule yahwe, mananca si bea trupul fiului tau, canibal scarbos ce esti. Ai atractii online si nici nu vrei sa recunosti, falsitate de om, cu mine o scoti la capat doar daca nu ai caracter de javra, ceea ce tu cam ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Cred ca psihiatrul tau, pacat ca nu ma pot exprima liber pe aici...

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Ma plictisesti sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daca ai nafura in bot, nici nu vreau sa te impresionez ca Drimmero. big grin

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Nu are de ce sa vrea sa ma impresioneze. Nu-s copil de gradinita. Deja ma calci pe coada. ia-ti frumusel zborul si mai fa un ritual, cheama niste spirite, ceva si nu-mi mai umple timpul aiurea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am vrut sa te jignesc pana acum, nici nu intentionam,, dar tu ma obligi sa-ti zic ca degeaba ai o nuca in scufita, nu o folosesti deloc, pedaleaza mai departe linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ah, ce-mi place sa va oftic, nebunilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

GRESIT! Tinere, ai nota 2, STAI JOS!

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Ecce Crucem Domini!
Fugite adversae partes!
Vicit Leo de tribu Juda,
Radix David! Aleluia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi! Tribe ov Judah decimate! Root ov David eradicate! Go f*ck your worthless god! Afară iehova, tu, spirit necurat de înșelăciune, homofobie, ipocrizie și ignoranță! Afară, infectule iehova, scârbosule hristos, jalnicule duh sfânt!

Te izgonesc afară!

Hail Satan!
Hail Belzebut!
Hail Astaroth!
Hail Azazel!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam latri, nu gluma... spune drept,, pauze de masa aveti? Va platesc aia la ora sau cum? Fa-ma sa inteleg, ca altfel e de rau daca nici platit nu esti si nici pranz de 15-20 de lei nu ai asigurat/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Fata aia a latrat mai mult decat mine intr-o limba moarta si n-ai avut nimic de comentat?

| syd a răspuns (pentru anonim_4396):

Never go full retard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru syd):

Doar am vrut sa-i vad cum se agita, nu vezi ce incantatie dubioasa mi-a scris acolo in speranta ca eu voi fi agitat?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma lasa rece prosteala asta a ta, de curiozitate,, ce varsta ai?