| bianca9422 a întrebat:

Nu este o intrebare ci o urare.
Va doresc tuturor un Paste fericit alaturi de cei dragi big hug

12 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

Multumim si tie la fel>big grin

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii Bianca >big grinbig grin< kiss

| bianca9422 explică:

@Sataninside nu ai putin timp liber?
nu de alta dar am pile la spitalul de nebuni si poate ai nevoie happy

| bianca9422 explică:

@Sataninside
ma obligi sa folosesc un limbaj urat
dar... duci lipsa!

| Broadband a răspuns:

La fel si tie, sarbatori fericite

| Wildie a răspuns:

Ms si tie :*

| Wildie a răspuns:

Puncte...puncte!

| Byuska a răspuns:

Mersi la fel>big grin

| Analy a răspuns:

Multumesc si tie iti doresc un Paste fericit! Sper ca tu si cei dragi sa fiti sanatosi, fericiti, multumiti de darurile pe care vii le aduce Iepurasul si mai ales sa fiti impreuna de aceasta mare sarbatoare.

| IamTitanum a răspuns:

Multumim! Paste fericit si tie! :*

| Cristy1 a răspuns:

Salut! Am vazut unul din raspunsurile tale, daca te mai intereseaza un blog de moda, iti las adresa blogului meu http://cristinasurdu.blogspot.com/. E inca micut :), are doar 2 luni, dar sper sa iti placa. Multumesc. O zi buna.

| bianca9422 explică (pentru Cristy1):

Iti multumesc cristy1, apreciez sincer...am sa ma uit pe blogul tau si daca vrei iti voi da si sfaturi, daca e nevoie