| coco_2582 a întrebat:

Nu-i asa ca viata e de rahat? fiti atenti va spun in cateva cuvinte de ce gandesc asa.casatorita de 8 ani am o fetita de 7 ani si unul pe drum 2 luni si aflu azi ca sotul ma inseala, cu cine credeti? cu cumatra mea ha ha nu imi vine sa cred femeia care ia luat din par fetitei si problema e mai grava ca nu ia ajuns doar omu meu ci a facut impreuna si cu barbatu ei.adica in 3. tare nu? spuneti voi nu-i asa ca pentru mine viata e de rahat? el nu stie ca am aflat si mai naspa e ca nu stiu cum o sa reactionez diseara cand vine acasa, o viata de rahat.

Răspuns Câştigător
| Zumbalaarebeca a răspuns:

Imi pare rau ca ai aflat o asfel de veste neplacuta totusi am o intrebare esti sigura ca aceasta imformatie este adevarata sau poate cineva tia pus gand rau si vrea sa provoace certuri in familia voastra, cine ti-a zis lucrul asta este o persoana apropriata ai incredere totala ca nu este o minciuna?!

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Cand vad cazuri din astea parca nici nu imi mai vine sa ma casatoresc... kopii nici atat...

| ZUzulikii a răspuns:

OOO imi pare rau
este foarte nasol mai ales pentru copilhappy
Si cel care urmeazasad
Si intr-adevar viata e d rahat:-

| RiRihXd a răspuns:

Sa iti traiasca fetita! Sa ai grija de ea, sa incerci sa-i explici ca mama si tata nu se mai inteleg.Sa-i spui ca o sa o viziteze tati.Ar fi mai bine sa va despartiti.Imi pare rau pentru tinesad, dar ar fi mai bine sa va despartiti.Sa-i tragi un sut in fund si sa-l dai afarahappy. Ar fi mult mai binedaca v-ati despertihappy.

| coco_2582 explică:

Draga zumbalaaarebeca informatia nu mi-a trimis-o cineva anume am gasit eu discutia pe mess am intrat pe id-ul lui si ghici am gasit discutia lor cum a fost, se intrebau unu pe celalalt daca le-a placut si ca bonus sotul meu la urmatoarea intalnire a lor ea ai va face un oral. tu daca ai gasi discutia asta nu-i asa ca crezi? si ca iti dai seama ca 8 ani din caznicie sau dus de rapa? poate daca imi zicea cineva nu credeam dar am citit discutia lor asa ca imi vine sa imi pun streangul de gat.