| Ragnarøk a întrebat:

Nu-i tocmai o intrebare, ci mai mult o instiintare pentru toti fanii muzicii rock, in genere. Scurt si concis: Solistul trupei Motorhead, Lemmy, a murit ieri, la varsta de 70 ani.

Merita si el un moment de reculegere!

5 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Am aflat si eu mai devreme de la TV.Era unul din preferatii mei!
SUBSCRIU TOTAL!
Si-l reascult!
Ma gandeam la tine, daca aveai cunostinta de el! Si ma bucur ca ai anuntat, imi pare rau, ca asteptam vesti bune.Biner ca lumea, macar nu l-a uitat!
La un post TV au dat una din piese, care avea cam aceeasi tema cu a romanilor de la Colectiv!

| oprescudorin11 a răspuns:

Si mai ales :MARCH OR DIE(2014)

| Deaad a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=XRIWfCDpSWc

Nu am fost cel mai mare fan, dar i-am respectat munca foarte mult!
R.I.P. Lemmy!

| Hyung17 a răspuns:

;(. multumim de informare! Respect!