| Cezar17 a întrebat:

Nu imi mai merge jocul goleador imi scrie "Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'goleador'@'localhost' (using password: NO) in /var/www_goleador/connect.inc on line 3
mysql_connect failed!" si nu stiu ce sa fac funda

3 răspunsuri:
| BOGDAN a răspuns:

Erroare este de la server

| lcornea a răspuns:

Erroare este de pe server, tu nu poti sa ii faci nimic, poate doar sa le trimiti un mail adminilor sa seteze parola la site pentru serverul de MYSQL sau sa dea jos parola pentru userul respectiv(a serverului MYSQL, nu a ta personala).
Oricum rusine mare dezvoltatorilor jocului daca au permis una ca asta.
Oricum, chit ca le trimiti sau nu mail adminilor, o sa trebuiasca sa astepti pana il repara ei, dar cu un mail este posibil sa le atragi atentia, ca sa se prinda mai repede.
Have fun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge goleador si tot asa imi scrie.

Întrebări recente