| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi vine sa credstraight face
E adevarat ca a murit Eminem?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era mai grav daca invia laughing

136 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

...vai de mine sper sa nu fie adevarat! Nu am auzit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu e adevarat (sper, sau sunt eu putin in urmabatting eyelashes ) :p
Nu te speria

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe bune?! cand? unde ai auzit asta? nu cred...

| Gabry a răspuns:

Unde ai auzit?

| crisS a răspuns:

Celebrul raper Eminem a murit in aceasta dimineata, dupa ce a fost implicat intr-un accident auto.

Tragicul accident a survenit din cauza neatentiei la volan a lui Eminem, care vorbea la telefonul sau mobil in timp ce conducea.

Dupa ce a pierdut controlul masinii, raperul s-a izbit mortal de un camion care venea din sens opus.

Desi a fost transportat la spital in stare critica, Eminem a murit din cauza pierderilor masive de sange, potrivit declaratiilor doctorului Adams, care a incercat sa ii salveze viata.

asa spune in Aproposad

| ladybird a răspuns:

Ce? Cum? Unde? E o gluma nu? Doamne sper din suflet!

| adi_7507 a răspuns:

Pacat ca nu ai citit pana la capat, crys11.
Voi chiar sunteti sub orice critica.

| crisS a răspuns:

Oricum nu e prea credibil ( deci nu cred)

| Silvia a răspuns:

Pfff...stati linititi ca din fericire nu a murithappy
Au fost niste stiri reuvoitoare pe Twitter.care apoi au fost scoase...
Se pare ca moartea lui Michael Jackson, care inca este subiect de stiri in intreaga lume, a inspirat populatia pentru a "ucide cu tusul si tastatura" si alte vedete celebre.

Potrivit Detroit Free Press Eminem este in viata si in afara oricarui pericol.
Mama ce ma speriasemstraight face...
E binebig grin

| Claudiu_6708 a răspuns:

Potrivit Detroit Free Press Eminem este in viata si in afara oricarui pericol.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cum?straight face
Nu credwinkingE o tampenie big grin Daca murea pana acum deja aparea si la tvwinking

| marry a răspuns:

:-o...chiar nu stiam!

| ady20hbk a răspuns:

Cand mai auziti ca moare o personalitate si nu sunteti sigur intrati pe wikipedia...de obicei apare la stiri daca moare cineva sau evenimente importante tongue... potrivit wikipedia EMINEM :X:X e viu si nevatamat

| Andreea_7493 a răspuns:

Eu stiu ca n-a murit, doar ca a vrut sa se sinucida, dar e ok laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Daca nu a a aparut pe realitatea, nu s-a zis la televizor, nu a aparut pe protv inseamna ca nu a murit. Daca a aparut inseamna ca da.Trage concluziile.

| Cryssy a răspuns:

Nu stiu.....nu cred. s-ar fi aflat.

| andreea_7473 a răspuns:

"Daca nu a a aparut pe realitatea, nu s-a zis la televizor, nu a aparut pe protv inseamna ca nu a murit. Daca a aparut inseamna ca da"... oau, cea mai cuprinzatoare definitie a lumii in care traim

| elenacata a răspuns:

Potrivit Detroit Free Press Eminem este in viata si in afara oricarui pericol.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cum?straight faceNu cred big grin Daca murea, pana acum aparea pe toate posturile de la tvwinking

| mariaale a răspuns:

Nuuuuuuuu domne c eintr stupide si mai insus scrie ca nicolai guta o muri si legi gaga si na ii sec nu o muri trebuia sa vb si la sti frustrated

luciana
| luciana a răspuns:

Celebrul EMINEM a murit pe 18 iulie intr-un accident de masina, el vorbind la telefon si izbindu-se de masina ce venea din sens opus. Mare pacat ca mor atatia oameni de valoare ...Lucien.

luciana
| luciana a răspuns:

Drahga mea, viteza de a-ti raspunde, m-a facut sa scriu luna iulie in loc de august in raspunsul meu initial ...scuza-ma si imi pare rau de aceasta veste pe care ai primit-o... numai bine, Lucien.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stati linistiti! Cu mine vorbea la telefon si va asigur k nu a patit nimicwinking

| tudy a răspuns:

Eminem traieste si nu a patit nimic

| Georgian_8308 a răspuns:

Nop.doar aiureli... eminem a avut un accident, dar acum e in afara oricarui pericolwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca murea... zicea si la Tv...eu nu am auzit nimicstraight face ...Sigur e Minciuna

| emiln3m a răspuns:

Zvonuri Eminem traieste 200 de ani ca si o cioara!hee hee linistitiva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domne feri sper ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciaca a muri in accident de masina...cryingcrying DOAMNE sper sa nu fie adevarat straight face... El mai era sa moara odata din cauza unei supradoze...straight face poate ...nu i-a venit inca momentu de a muri straight face

| Andreuta09 a răspuns:

Lumeee Eminem Traiestee.waiting
Sa nu moara Guta de ciudaoh go onCa traieste Eminem si e mult mai bun ca el!