| Adeeliiina a întrebat:

Eminem a murit? Tatal meu spune ca da... E adevarat?!

Răspuns Câştigător
| DeXxa a răspuns:

@adinutzzza: tatal tau il confunda pe Eminem cu 2Pac, el a fost impuscat in cap in '96.

22 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu e adevarat. a avut un accident si atata. a fost un zvon.

| yhsay a răspuns:

Nu, nu a murit. S-a zvonit vad cum ca ar fi incercat sa se sinucida acum cateva luni dar inca traieste.

| DeXxa a răspuns:

Hehe, de cate ori. oh go on

| DeXxa a răspuns:

@2PacalypseNow esti prost gramada, Tupac a fost impuscat in cap, chiar cu doua gloante.

| Dina a răspuns:

Nu stiu sigur, dar nu prea cred!

| ImHereForYou a răspuns:

1995-1996rolling on the floor))))))
Sh el a lansat o melodie cu Rihana acum aproximativ un an sh multe altele rolling on the floor)

| ShowTim3 a răspuns:

Da, eminem ca artist s-a cam ramolit... nuprea mai are inspiratie dar happy melodiile vechi sunt si acum la moda si sunt numeroase, deci nu nu a murit, si in plus un artist ca el nu poate sa moara.

| Neimportant a răspuns:

Cine te-a mintit in halu asta?

| Ađııa a răspuns:

Cum sa moara Eminem? :)) http://www.trilulilu.ro/alexanrucri_GR/9fae74db9733ab

Doar niste hackeri care vor sa'si raspandeasca virusii :)

| gabriella85 a răspuns:

Asa se vehiculeaza pe internet dar...cine stie, poate sunt dor informatii ca sa ne induca in eroare, sa faca televiziunile rating

| bacterie a răspuns:

Da, am vazut si eu la stiri

| mona a răspuns:

Nu i adevarat, te-a mintit probabil sa nu i mai asculti muzica

| AFR81 a răspuns:

Clar nulaughing.E vorba de 2pac, el a fost impuscat atunci.

| Vasya a răspuns:

Nu, nu este adevarat!

| Adeeliiina explică:

Cica in 1995-1996 ar fi fost impuscat in cap

| idc a răspuns:

Evident ca nutongue.batting eyelashes poate dai si o fundita asa ca pentru primul raspunslaughing

| 2PacalypseNow a răspuns:

Cica 2pac impuscat in cap rolling on the floor)

| 2PacalypseNow a răspuns:

Poate tupac a fost impuscat in cap da in dar nu in 96 si in 94 in new york si atunci nu a murit iar in 96 la las vegas a fost impuscat de 5 ori si a murit

| CrYstyY2012 a răspuns:

Ea sa luat dupa Eminem-space bound ca cica sa impuscat in cap dar nu e asa rolling on the floor

| Manole94 a răspuns:

Nu stiu!