| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi vine sa credstraight face
E adevarat ca a murit Eminem?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era mai grav daca invia laughing

136 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pfff...stati linititi ca din fericire nu a murithappy
Au fost niste stiri reuvoitoare pe Twitter.care apoi au fost scoase...
Se pare ca moartea lui Michael Jackson, care inca este subiect de stiri in intreaga lume, a inspirat populatia pentru a "ucide cu tusul si tastatura" si alte vedete celebre.

Potrivit Detroit Free Press Eminem este in viata si in afara oricarui pericol.
Mama ce ma speriasemstraight face...
E binebig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cum?straight face
Nu credwinkingE o tampenie big grin Daca murea pana acum deja aparea si la tvwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cum?straight faceNu cred big grin Daca murea, pana acum aparea pe toate posturile de la tvwinking

| Cryssy a răspuns:

Nu stiu.....nu cred. s-ar fi aflat.

| carminaburana43 a răspuns:

...vai de mine sper sa nu fie adevarat! Nu am auzit...

luciana
| luciana a răspuns:

Celebrul EMINEM a murit pe 18 iulie intr-un accident de masina, el vorbind la telefon si izbindu-se de masina ce venea din sens opus. Mare pacat ca mor atatia oameni de valoare ...Lucien.

luciana
| luciana a răspuns:

Drahga mea, viteza de a-ti raspunde, m-a facut sa scriu luna iulie in loc de august in raspunsul meu initial ...scuza-ma si imi pare rau de aceasta veste pe care ai primit-o... numai bine, Lucien.

| Gabry a răspuns:

Unde ai auzit?

| crisS a răspuns:

Celebrul raper Eminem a murit in aceasta dimineata, dupa ce a fost implicat intr-un accident auto.

Tragicul accident a survenit din cauza neatentiei la volan a lui Eminem, care vorbea la telefonul sau mobil in timp ce conducea.

Dupa ce a pierdut controlul masinii, raperul s-a izbit mortal de un camion care venea din sens opus.

Desi a fost transportat la spital in stare critica, Eminem a murit din cauza pierderilor masive de sange, potrivit declaratiilor doctorului Adams, care a incercat sa ii salveze viata.

asa spune in Aproposad

| crisS a răspuns:

Oricum nu e prea credibil ( deci nu cred)

| AvalohAlyn a răspuns:

Daca nu a a aparut pe realitatea, nu s-a zis la televizor, nu a aparut pe protv inseamna ca nu a murit. Daca a aparut inseamna ca da.Trage concluziile.

| marry a răspuns:

:-o...chiar nu stiam!

| ladybird a răspuns:

Ce? Cum? Unde? E o gluma nu? Doamne sper din suflet!

| adi_7507 a răspuns:

Pacat ca nu ai citit pana la capat, crys11.
Voi chiar sunteti sub orice critica.

| Andreea_7493 a răspuns:

Eu stiu ca n-a murit, doar ca a vrut sa se sinucida, dar e ok laughing

| andreea_7473 a răspuns:

"Daca nu a a aparut pe realitatea, nu s-a zis la televizor, nu a aparut pe protv inseamna ca nu a murit. Daca a aparut inseamna ca da"... oau, cea mai cuprinzatoare definitie a lumii in care traim

| ady20hbk a răspuns:

Cand mai auziti ca moare o personalitate si nu sunteti sigur intrati pe wikipedia...de obicei apare la stiri daca moare cineva sau evenimente importante tongue... potrivit wikipedia EMINEM :X:X e viu si nevatamat

| Lady Dee a răspuns:

Eu nu cred.

Se pare ca moartea lui Michael Jackson, care inca este subiect de stiri in intreaga lume, a inspirat populatia pentru a "ucide cu tusul si tastatura" si alte vedete celebre.

Gasesti site'uri legat despre asta

de exemplu am gasit pe un site ca Postul de televiziune MTV va transmite un program special in memoria regretatului artist.

dar nu cred, adica nu am vazut nimic de genu.

| elenacata a răspuns:

Potrivit Detroit Free Press Eminem este in viata si in afara oricarui pericol.

| mariaale a răspuns:

Nuuuuuuuu domne c eintr stupide si mai insus scrie ca nicolai guta o muri si legi gaga si na ii sec nu o muri trebuia sa vb si la sti frustrated

| EUUNURADUDINCRAIOVA a răspuns:

Cea mai varza intrebare, emin3m n-are cum sa moara inca! daca o face, macar sa-l ingroape langa michael jackson!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu e adevarat (sper, sau sunt eu putin in urmabatting eyelashes ) :p
Nu te speria

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe bune?! cand? unde ai auzit asta? nu cred...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stati linistiti! Cu mine vorbea la telefon si va asigur k nu a patit nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca murea... zicea si la Tv...eu nu am auzit nimicstraight face ...Sigur e Minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domne feri sper ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciaca a muri in accident de masina...cryingcrying DOAMNE sper sa nu fie adevarat straight face... El mai era sa moara odata din cauza unei supradoze...straight face poate ...nu i-a venit inca momentu de a muri straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit ce va apucat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atzi baut gaz ma? eminm nu poate sa moara! el a mai incercat, el ar vrea dar nu poate! e ca si cum ai zice ca manelistii sunt, desteptzi!